Fotografia ślubna to utrwalona w obrazach historia o emocjach, miłości, szczęściu, rodzinie i przyjaciołach. Zdjęcia, które wykonuję są naturalnym i prawdziwym obrazem wspomnień, nie ma w nich sztucznego reżyserowania ani udawania. Żeby dobrze zrozumieć ideę reportażu ślubnego lepiej jest wyjaśnić pojęcie samego reportażu. Osoba oglądająca reportaż powinna poczuć się jak uczestnik tego wydarzenia mimo, iż nie koniecznie brała w nim udział. Fotografia ślubna to ulotne momenty, wielopokoleniowe emocje, moment, światło. To stolikowe krótkie anegdoty, zdjęcia grupowe, portrety gości i klimat czający się gdzieś pomiędzy tym wszystkim zamknięte w klasyczne kompozycje. Wyznaję filozofię, że fotograf ślubny ma za zadanie wyłapać jak najwięcej pięknych chwil i zamrozić je dla Was w wyjątkowych obrazach.

Jako fotograf ślubny oferuję reportaż ślubny nastawiony na jakość, nie ilość. Do każdego zlecenia podchodzę indywidualnie i staram się, by w efekcie końcowym było jak najlepsze, by każde o czymś opowiadało i poruszało nawet po wielu latach.

Moja oferta ślubna skierowana jest głównie do mieszkańców miast: Koszalin, Słupsk, Kołobrzeg, Szczecin, Gdynia, Gdańsk, Miastko, Szczecinek, Darłowo oraz innych miejscowości woj. zachodniopomorskiego / pomorskiego. Nic nie stoi na przeszkodzie, abym dojechał nawet na drugi koniec Polski.

W celu otrzymania szczegółowej oferty fotografii ślubnej, proszę o kontakt mailowy lub telefoniczny.

Bieżące reportaże ślubne można śledzić na moim fotograficznym blogu.