Zacznę od tego, że prywatnie bardzo lubię pracę z takimi ludźmi jak Olimpia i Kamil, a wspólne sesyjne zdjęcia stawiam wysoko w rankingu wykonanych przeze mnie zdjęć ślubnych. Cała impreza – od przygotowań po wesele była perfekcyjnie oprawiona za sprawą dekoracji ślubnych AnnDekor. Wiem, że jest to młoda firma na rynku, ale z pewnością możecie im zaufać.
Pracę zacząłem od przygotowań do ślubu w Manowie. W Manowie również był zaplanowany ślub (Parafia Rzymskokatolicka pw. Matki Bożej Wspomożenia Wiernych). Jest to chyba jedyny znany mi kościół, który na zakrystii posiada bawialnię dla dzieci! Świetny pomysł :-).
Po życzeniach, które miały miejsce pod kościołem udaliśmy się w kierunku Łaz, a dokładnie do Holiday Camping Resort. Ciekawa sala o dosyć podłużnym kształcie, miejsca do zabawy sporo, urządzona w miarę nowocześnie. Minusem był mały parking dla gości, zaś dodatkowym atutem basen nieopodal sali ślubnej 😉
Imprezę świetnie poprowadziła DJ Sylwia, którą większość mieszkańców Koszalina kojarzy zapewne z Prywatki w Koszalinie.
Jako tło do sesji ślubnej posłużyły nam ogrody tematyczne Hortulusa w Dobrzycy oraz jedna z nadmorskich plaż. Prywatnie powiem, że bardzo lubię wracać do tej sesji. Nawet Kamil – nie lubi być fotografowany – cierpliwie znosił trudy sesji ślubnej, no ale czego się nie robi dla żony :-).

Related Blogs

Wesele Leśny Dworek Polanów
Fotografia ślubna Koszalin
Fotografia ślubna Koszalin